Box Miesiąca - Prezent Niespodzianka

Autor:: teaclub plaza W: Aktualności Dnia: sobota, październik 24, 2020 Komentarzy: 0 Wyświetleń:: 163

Brak pomysłu na prezent? A może chęć otrzymania prezentu-niespodzianki? Box miesiąca spełnia obie funkcje!Co miesiąc wybieramy kilka produktów, by połączyć je w tak zwany mystery box, czyli tajemnicze pudełko, które może zawierać wszystko! Znajdziesz w nim cztery herbaty, a innym razem herbaty i miód, syrop lub coś słodkiego do kawy. Zawsze jednak produkty znajdujące się w niespodziance dobierane są tak, by ich łączna wartość była adekwatna do ceny zestawu.

W danym miesiącu nie zdradzamy zawartości boxa, a w ciągu całego roku produkty nigdy się nie powtarzają. Latem umieścimy w boxie świeże, lekkie produkty, a jesienią coś z przyprawami na rozgrzanie. Gdy tylko pojawia się jakaś nowość, na pewno znajdzie się ona w najbliższym boxie.


Box miesiąca to świetny pomysł na prezent, gdyż każdy z nich zapakowany jest starannie i prezentowo. To również idealne rozwiązanie dla niezdecydowanych - wszystko zostawiasz w naszych rękach! Zamów w dowolnej chwili: www.teaclub.com.pl/prezenty/box-miesiaca-prezent-niespodzianka

Oferowany przez nas Prezent-Niespodzianka to również reakcja na duże zainteresowanie naszych klientów na kontynuację takiej idei po zawieszeniu klubu subskrypcyjnego, w którym można było zamówić tzw. SubClub z naszymi produktami.