Dzień Chłopaka!

Autor:: teaclub plaza W: Aktualności Dnia: poniedziałek, wrzesień 30, 2019 Komentarzy: 0 Wyświetleń:: 94

Dzień Chłopaka!

Ostatniego dnia września obchodzimy w Polsce dzień chłopaka! Nie w każdym kraju to święto przypada akurat na tę datę. Jego genezy można szukać w Japonii, gdzie od dawnych czasów oddawano szczególną cześć młodym mężczyznom.

Dzień chłopaka pierwszy raz celebrowany był na wyspach Trynidad i Tobago, położonych na Oceanie Atlantyckim, w 1999 roku. Jest to święto zwyczajowe, które kiedyś świętowane było przez młodszych, lecz z roku na rok jest coraz bardziej rozpowszechniane wśród dorosłych mężczyzn.


Z okazji Dnia Chłopaka składamy wszystkim chłopakom i mężczyznom najlepsze życzenia! Na prezent dla młodszych polecamy susze owocowe np. Sycylianę - bogatą w kandyzowane owoce egzotyczne lub Honeybush w różnych odsłonach. Dla starszych proponujemy aromatyczną kawę Irish Cream, a więc o smaku whisky ze śmietanką, która idealnie sprawdzi się na zbliżające się chłodne wieczory lub rozgrzewającą czarną herbatę Ceylon Żurawina z Imbirem.


Dla chłopaków w każdym wieku polecamy również czekoladę rubinową w kształcie serca, która charakteryzuje się delikatnie kremowym, a zarazem owocowym smakiem.