Figura na lato(a)

Autor:: Rafał Niedźwiecki W: Aktualności Dnia: środa, lipiec 11, 2018 Komentarzy: 0 Wyświetleń:: 213

Gdy zbliża się lato i temperatura za oknem nieubłaganie rośnie, wszyscy zaczynamy zastanawiać się nad zbliżającym się sezonem plażowym. Nagle zaczynamy żałować poprawiających samopoczucie zimowych przekąsek, a nadprogramowe kilogramy stają się  bardziej widoczne. Wdrażamy wówczas zmiany w diecie i zaczynamy uprawiać więcej sportu, by ujędrnić ciało. Co jeszcze możemy zrobić by wspomóc walkę o wymarzoną sylwetkę na lato, która utrzyma się przez lata?

herbata wspomagająca nie tylko odchudzanie, ale również obniża poziom alkoholu we kwi

W tym celu świetnie sprawdzi się czerwona herbata leżakująca, popularnie nazywana herbatą Pu erh. Są to liście krzewu herbacianego poddane specjalnemu procesowi produkcji, wyciągającemu z liści ich właściwości odchudzające. Wynikają one z dużej zawartości teiny, polifenoli i enzymów pozytywnie wpływających na pracę jelit i wątroby. Teina jest substancją pokrewną do kofeiny i tak jak ona ma działanie pobudzające, czym przyspiesza naszą przemianę materii, co pozwala na pozbycie się zbędnych kilogramów. Polifenole to naturalne antyoksydanty zwalczające wolne rodniki powstające w trakcie produkcji energii przez nasz organizm. Dodatkowo działanie herbaty pu erha jest wzmożone dzięki jej właściwości do rozbijania kwasów tłuszczowych na mniejsze frakcje, co ułatwia ich spalanie i utrudnia ich magazynowanie jako substancji zapasowych organizmu. Herbata Pu erh działa kompleksowo, dlatego efekty jej codziennego stosowania są tak szybko dostrzegalne!

Herbata pu erh ma bardzo specyficzny smak, który nie każdej osobie będzie odpowiadała. Jest to spowodowane przez proces produkcji. Szczególnie polecamy na początek herbaty z dodatkiem owoców w herbacie, które łagodzą tą niedogodność. Największym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się poniższe mieszanki:

Pu Erh Chińska Wiśnia

Pu Erh Żurawina Truskawka

Aktualna oferta herbat Pu Erh

By osiągnąć najlepsze wyniki należy wybierać mieszanki herbaty pu erh o jak największej zawartości samej herbaty. Nie należy jej słodzić, a najlepiej zrezygnować ze wszystkich słodzonych napojów i kawy na czas zrzucania kilogramów. Napar herbaciany powinniśmy wypijać po każdym posiłku, by wykorzystać jego działanie ograniczające wchłanianie tłuszczów. Należy pamiętać, że efekty zauważymy po pewnym czasie regularnego stosowania, a żeby je utrzymać warto wprowadzić herbatę pu erh do codziennego jadłospisu na stałe.