Rubinowa czekolada

Autor:: teaclub plaza W: Aktualności Dnia: piątek, marzec 8, 2019 Komentarzy: 0 Wyświetleń:: 267

Czekolada stworzona z rubinowych nasion kakaowca to niesamowity przełom na rynku słodkości. To pierwsze takie odkrycie od lat 30. ubiegłego wieku, gdy w sprzedaży pojawiła się biała czekolada. Jej charakterystyczny różowy kolor jest naturalny, uzyskany bez zbędnych sztucznych barwników. Już od pierwszego kawałka czekolady, czuć niesamowite orzeźwienie i bogatą owocową nutę. Ponadto jej struktura jest delikatnie kremowa. Ci, którzy już zdążyli ją posmakować, opisują ją jako jagodową w smaku. W ofercie naszego sklepu pojawiła się rubinowa czekolada w formie serca, która dodatkowo zachwyca swoim uroczym wyglądem. 


Czekolada Rubinowa, którą mamy do zaoferowania to produkt ręcznie robiony w polskiej manufakturze Cortez. Czekolady tej produkcji charakteryzują się przede wszystkim najwyższą jakością, przez co zaliczane są do kategorii PREMIUM.

Czekolady Cortez zawiera w swoim składzie przede wszystkim masło kakaowe, a nie tłuszcze roślinne, które często obniżają jakość i walory smakowe produktu. Dzięki temu czekolady idealnie rozpuszczają się w ustach, ponieważ masło kakaowe topnieje w 36°C, czyli temperaturze ciała człowieka, a nie w 38°C, jak duża część innych czekolad. Drugą istotną kwestią jest prawdziwa wanilia, a nie jej zamiennik - wanilina. Wszystko to sprawia, że czekolady Cortez są niepowtarzalne w smaku i idealnie sprawdzają się na prezent. 

Całą naszą ofertę czekolad Cortez można znaleźć w zakładce SKLEP oraz w sklepie Stacjonarnym w Centrum Handlowym King Cross Marcelin w Poznaniu.