Wielkanocne herbaty i nie tylko

Autor:: SUPER TEACLUB KC W: Herbata Dnia: sobota, kwietnia 3, 2021 Komentarzy: 0 Wyświetleń:: 170

Bestsellerowe wielkanocne kompozycje ponownie zawitały na nasze półki!

Jak co roku, nasza oferta na Wielkanoc poszerza się o kilka herbacianych kompozycji, wyjątkową kawę smakową oraz sporo ciekawych słodkości. Nie brakuje tutaj również gotowych zestawów prezentowych oraz pomysłów na skomponowanie własnych.

Cała wielkanocna oferta jest dostępna w osobnym kafelku w naszym sklepie internetowym - WIELKANOC
Herbaty wielkanocne mają wyjątkowy i niepowtarzalny skład, który wyróżnia się lekkim alkoholowym akcentem z nutą egzotyki. To właśnie ajerkoniak jako likier jajeczny jest smacznym dodatkiem do wielkanocnych potraw i deserów. U nas znajdziecie ten smak w zielonej herbacie Sencha Wielkanocna, czarnej herbacie Zabaione oraz w niesamowitym Rooibosie Wielkanocnym. Nie brakuje również Kawy Zabaione, która w smaku przywołuje właśnie ajerkoniak.

Nie zapomnieliśmy również o osobach, które wolą herbaty lub kawy bez nut alkoholowych. Tutaj zachęcamy do spróbowania zielonej herbaty Wyspy Wielkanocne.Na naszych półkach nie brakuje również słodkości jakości premium. Czekolada Cortez w limitowanej odsłonie wielkanocnej, która znika szybciej niż ciepłe bułeczki. Czekolada w formie jajek wielkanocnych z dodatkiem owoców i orzechów lub tabliczka z ozdobną dedykacją specjalnie z okazji świąt.