Wracamy do Was stacjonarnie

Autor:: SUPER TEACLUB KC W: Aktualności Dnia: poniedziałek, maj 4, 2020 Komentarzy: 0 Wyświetleń:: 525

Otwieramy nasz sklep 4 maja, w poniedziałek. Jednak w trosce o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa, wdrożyliśmy dodatkowe procedury.


china-white-flowery-pekoe.jpg


Przy wejściu sklepu udostępniamy środki do dezynfekcji rąk, a każdy klient zobowiązany będzie do zasłaniania nosa i ust, używania rękawiczek ochronnych oraz zachowania odpowiedniej odległości. Żeby sprostać odgórnym wymaganiom, na terenie sklepu będzie mógł przebywać tylko jeden klient. Ponadto porcelana oraz inne produkty będą podawane przez obsługę sklepu, na życzenie klienta.

Obsługa naszego sklepu jest do tego przygotowana i z naszej strony gwarantujemy, że powierzchnie użytkowe będą regularnie dezynfekowane. Co więcej, niezależnie od nowej rzeczywistości, nasze produkty i jakość pozostaje niezmienna - cały czas na najwyższym poziomie!

Jednocześnie nadal zachęcamy do pozostawania w domu i składania zamówień w naszym sklepie internetowym. Nadal utrzymujemy niższy próg darmowej dostawy, a Wasze zamówienia będziemy realizować bez zmian - regularnie, bezpiecznie i na czas. Zamówienia można również składać online z możliwością odbioru osobistego w sklepie.