Dzbanek Cherry Blossom 1,5l Powiększ

Dzbanek Cherry Blossom 1,5l

Piękny dzbanek wykonany z wysokiej jakości porcelany kostnej.

1090 | TC-115108

1090 | TC-115108680

Dostępność: Produkt dostępny na zamówienie

Nowy produkt


Cena: 160,00 zł

Niedostępny

Udostępnij:

Ten produkt dostarczamy za darmo

Darmowa dostawa od: 100,00 zł

Piękny dzbanek wykonany z wysokiej jakości porcelany kostnej. Dodatkowo ozdobiony jest motywem kwitnących kwiatów japońskiej wiśni.

Seria Cherry Blossom produkowana jest przez niemiecką firmę Tea Logic. Każdy produkt przechodzi przez kilka bardzo ważnych etapów. Pierwszym z nich jest stworzenie gipsowej formy, w której umieszczana jest pasta porcelanowa, by powstały odlewy. Po wstępnym zaschnięciu pasty w odlewie, forma gipsowa jest zdejmowana, a wstępny element jest wyciągany. Kolejnym krokiem jest dopasowanie uchwytów, które odlewane są oddzielnie i mocowane za pomocą dodatkowej porcji pasty. Pierwsze wypalanie odbywa się w temperaturze 1280°C, po którym następuje pierwsza kontrola jakości i ewentualne szlifowanie niedoskonałości. Następnie nakłada się glazurę, która nadaje połysku porcelanie i stanowi powłokę ochronną. Glazurę nakłada się ręcznie lub za pomocą pistoletu natryskowego. Gdy glazura wyschnie, porcelana wypalana jest ponownie, tym razem w temperaturze 1150°C. Końcowym etapem jest nałożenie kalki z ozdobnymi motywami oraz trzecie wypalenie porcelany, w temperaturze 800°C.

Pojemność: 1,5l

Czas wysyłki: 1-7 dni.

Dodaj opinię na temat tego produktu a otrzymasz dodatkowy rabat na zakupy w Naszym sklepie.
Oceń 
2020-05-16
POLECAM

Bardzo dobra jakość produktu! Nadaje się na niebanalny prezent. Paczka zapakowana w sposób tak bezpieczny, że pewnie nawet upadek by jej nie uszkodził;-) kontakt rewelacyjny! Z pewnością zamówię na tej stronce nie jeden produkt. Polecam! pewny sprzedawca!:)

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Dzbanek Cherry Blossom 1,5l

  Dzbanek Cherry Blossom 1,5l

  Piękny dzbanek wykonany z wysokiej jakości porcelany kostnej.

  Inne produkty z tej kategorii