Kubek z Zaparzaczem Cherry Blossom 380ml Powiększ

Kubek z Zaparzaczem Cherry Blossom 380ml

Kubek z zaparzaczem wykonany z kostnej porcelany z motywem kwiatów kwitnącej wiśni.

1094 | TC-115106

1094 | TC-115106628


Cena: 110,00 zł

Udostępnij:

Ten produkt dostarczamy za darmo

Darmowa dostawa od: 100,00 zł

Kubek został wykonany z delikatnej kostnej porcelany. Zdobiony jest motywem kwitnącej Japońskiej wiśni. Delektowanie się herbatą w tak wyjątkowym kubku dostarcza dodatkowej przyjemności. Kubek dodatkowo posiada zaparzacz idealnie dopasowany do rozmiarów kubka, talerzyk oraz przykrywkę, która zapewni doskonałe parzenie.

Seria Cherry Blossom produkowana jest przez niemiecką firmę Tea Logic. Każdy produkt przechodzi przez kilka bardzo ważnych etapów. Pierwszym z nich jest stworzenie gipsowej formy, w której umieszczana jest pasta porcelanowa, by powstały odlewy. Po wstępnym zaschnięciu pasty w odlewie, forma gipsowa jest zdejmowana, a wstępny element jest wyciągany. Kolejnym krokiem jest dopasowanie uchwytów, które odlewane są oddzielnie i mocowane za pomocą dodatkowej porcji pasty. Pierwsze wypalanie odbywa się w temperaturze 1280°C, po którym następuje pierwsza kontrola jakości i ewentualne szlifowanie niedoskonałości. Następnie nakłada się glazurę, która nadaje połysku porcelanie i stanowi powłokę ochronną. Glazurę nakłada się ręcznie lub za pomocą pistoletu natryskowego. Gdy glazura wyschnie, porcelana wypalana jest ponownie, tym razem w temperaturze 1150°C. Końcowym etapem jest nałożenie kalki z ozdobnymi motywami oraz trzecie wypalenie porcelany, w temperaturze 800°C.

Pojemność: 380ml

Czas wysyłki: 1-7 dni.

Dodaj opinię na temat tego produktu a otrzymasz dodatkowy rabat na zakupy w Naszym sklepie.
Oceń 
2022-03-04
kubek z zaparzaczem

Jest super! Bardzo praktyczny sposób parzenia herbaty. Wyjątkowo elegancki, delikatna, szlachetna porcelana. Szczerze polecam.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Kubek z Zaparzaczem Cherry Blossom 380ml

  Kubek z Zaparzaczem Cherry Blossom 380ml

  Kubek z zaparzaczem wykonany z kostnej porcelany z motywem kwiatów kwitnącej wiśni.

  Inne produkty z tej kategorii