CZEKOLADA 

Podkategorie

 • Czekolady w Tabliczkach

  W naszym sklepie internetowym Tea Club mamy szeroki wybór czekolad w tabliczkach, w różnych smakach. Korzystamy z usług polskiego producenta czekolady – firmy Cortez. Czekolady dostępne w naszej ofercie łączą aromatyczną belgijską czekoladę z naturalnymi liofilizowanymi owocami. Czekolady zawierają tylko prawdziwe masło kakaowe, bez dodatku innych tłuszczy roślinnych. Sprawia to, że tabliczki czekolady rozpływają się w ustach, gdyż temperatura topnienia masła kakaowego wynosi 36 stopni Celsjusza. W czekoladach użyto tylko naturalnej wanilii i prawdziwych owoców, które gwarantują niezapomniane wrażenia smakowe. 
  Tabliczki są ręcznie wykonane i zdobione, dlatego doskonale wyglądają w prezentach.
  Zacznij z nami już dzisiaj swoją czekoladową podróż smaków!

 • Czekolady Pitne

  W naszym sklepie internetowym Tea Club mamy czekolady pitne w kilku różnych smakach. Korzystamy z usług polskiego producenta czekolady – firmy Cortez. Czekolady dostępne w naszej ofercie łączą aromatyczną belgijską czekoladę z naturalnymi liofilizowanymi owocami. Czekolady zawierają tylko prawdziwe masło kakaowe, bez dodatku innych tłuszczy roślinnych. W czekoladach użyto tylko naturalnej wanilii i prawdziwych owoców, które gwarantują niezapomniane wrażenia smakowe. 
  Czekolady są ręcznie wykonane i zdobione, dlatego doskonale wyglądają w prezentach.
  Zacznij z nami już dzisiaj swoją czekoladową podróż smaków!

 • Owoce i Orzechy w...

  Owoce i orzechy w czekoladzie z Manufaktury Doti to naturalne smakołyki dla poszukujących dobrych  tradycyjnych wyrobów i bezkompromisowej jakości. Słodycze z Doti sprzedawane są obecnie w ponad 20 krajach, m.in. w Niemczech, Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, USA, a nawet w Hongkongu. Znajdziecie je Państwo również w naszym sklepie Tea Club.

na stronę
Pokazuje 61 - 67 z 67 elementów