Matero Ceramiczne Oval Żółte 200ml Powiększ

Matero Ceramiczne Oval Żółte 200ml

Małe, nietypowe matero ceramiczne w kolorze żółtym, zdobione napisem z serii "Keep Calm". Naczynie ma delikatnie owalny kształt, ma niewielką pojemność i zdecydowanie nie przypomina innych naczyń do yerba mate.

23 | HP-100-0996

23 | HP-100-09962278

Nowy produkt


Cena: 18,00 zł

Udostępnij:

Koszt dostawy od: 10,65 zł

Darmowa dostawa od: 100,00 zł

Małe, nietypowe matero ceramiczne w kolorze żółtym, zdobione napisem z serii "Keep Calm". Naczynie ma delikatnie owalny kształt, ma niewielką pojemność i zdecydowanie nie przypomina innych naczyń do yerba mate. Polecane dla osób, które degustują yerba mate w niewielkich porcjach.


Matero to naczynie dedykowane do przyrządzania i picia yerba mate. Ten produkt wykonany jest z trwałego i odpornego ceramicznego materiału, który nie wpływa na smak naparu, a dodatkowo jest zdecydowanie bardziej wytrzymałe od klasycznej naturalnej tykwy.

Parzenie: Yerba Mate należy wsypać do kalebasy (tykwy) tak, aby wypełniło ją w 3/4, następnie zalać wodą przegotowaną o temperaturze 70°C. Napar pije się za pomocą bombilli, czyli bambusowej lub metalowej rurki z sitkiem, mającym zatrzymać fusy. Kalebasę można napełnić kilkukrotnie, sącząc napar z tych samych liści przez cały dzień.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH PARZENIA YERBA MATE. Pojemność: 200 ml.

Wysokość:  9 cm.

Czas wysyłki: 1-7 dni.

Dodaj opinię na temat tego produktu a otrzymasz dodatkowy rabat na zakupy w Naszym sklepie.

Napisz opinię

Inne produkty z tej kategorii