Maxwell & Williams 

Podkategorie

 • Animals of the World

  Porcelana z kolekcji Animals of the World została wykonana z masy porcelanowej z domieszką popiołu kostnego. Jest to porcelana najbardziej szlachetna i lekko przejrzysta o cienkich ściankach i ekskluzywnym wykończeniu. Produkty wykonane z porcelany kostnej, dzięki wysokiej zawartości mączki kostnej mają czysty mlecznobiały kolor i wysoką twardość oraz cienkie, półprzejrzyste ścianki.

  Ta kolekcja kubków ozdobi Twój stół motywami zwierząt z różnych zakątków Ziemi. Oprócz sympatycznych fok i pingwinów, na tych kubkach wykonanych z porcelany typu bone china znajdziesz dystyngowane lwy, groźne tygrysy i wiele innych kolorowych zwierzaków, które na pewno przypadną do gustu miłośnikom przyrody. Każdy kubek zapakowany z tej serii zapakowany jest w ozdobne pudełko, a wysoka jakość wykonania pozwala użytkować je w zmywarce i kuchence mikrofalowej.

 • Aurora

  Aurora.jpg

  Najnowsza seria kubków firmy Maxwell & Williams z elementami złota. Aurora to seria odważna oraz radosna, która sprawdzi się jednocześnie do porannej kawy, jak i popołudniowej herbaty. Wśród dwunastu różnych wzorów, znajdują się motywy pastelowe oraz soczyście kolorowe. Do wyboru są kubki w grochy oraz romby, jednak każdy z nich charakteryzuje się ręcznie malowanym uchem zawierającym prawdziwe złoto, dzięki czemu tak różne pasują do siebie idealnie.

 • Birds of Australia

  birds%20of%20australia.jpgPorcelana z kolekcji Birds of Australia została wykonana z masy porcelanowej z domieszką popiołu kostnego. Jest to porcelana najbardziej szlachetna i lekko przejrzysta o cienkich ściankach i ekskluzywnym wykończeniu. Produkty wykonane z porcelany kostnej, dzięki wysokiej zawartości mączki kostnej mają czysty mlecznobiały kolor i wysoką twardość oraz cienkie, półprzejrzyste ścianki.Ta kolekcja kubków ozdobi Twój stół motywami ptaków ze wszystkich zakątków Australii. Oprócz wzorzystych papug, na tych kubkach wykonanych z porcelany typu bone china znajdziesz wiele innych mniej znanych kolorowych ptaków, które na pewno przypadną do gustu miłośnikom przyrody. Każdy kubek z tej serii zapakowany jest w ozdobne pudełko, a wysoka jakość wykonania pozwala użytkować je w zmywarce i kuchence mikrofalowej.

 • Birds of the World

  Porcelana z kolekcji Birds of the World została wykonana z masy porcelanowej z domieszką popiołu kostnego. Jest to porcelana najbardziej szlachetna i lekko przejrzysta o cienkich ściankach i ekskluzywnym wykończeniu. Produkty wykonane z porcelany kostnej, dzięki wysokiej zawartości mączki kostnej mają czysty mlecznobiały kolor i wysoką twardość oraz cienkie, półprzejrzyste ścianki.Ta kolekcja kubków ozdobi Twój stół motywami ptaków ze wszystkich zakątków Ziemi. Oprócz kolorowych papug, na tych kubkach wykonanych z porcelany typu bone china znajdziesz dystyngowane pawie, papugi, orły, mewy, bociany i wiele innych kolorowych ptaków, które na pewno przypadną do gustu miłośnikom przyrody. Każdy kubek z tej serii zapakowany jest w ozdobne pudełko, a wysoka jakość wykonania pozwala użytkować je w zmywarce i kuchence mikrofalowej.

 • Boat Club

  Wyjątkowa kolekcja kubków firmy Maxwell & Williams, nawiązująca do motywów marynistycznych.

  Gama kolorów na każdym z 6 dostępnych wzorów oddaje inne wyobrażenie wody i nieba kształtujących piękne krajobrazy morskie. Szary, niebieski i zielony przedstawiają majestat nieustannie poruszanej wiatrami wody morskiej. Z kolei odcienie magenty, żółci i czerwieni ujmują zmienne oblicze słońca zachodzącego za horyzontem. 

  Seria Boat Club, dzięki dużej objętości, bo aż 400ml, pozwala na radość z przyjemnie dłuższej degustacji ulubionego naparu, a ponadto pozwala oderwać się od trosk dnia codziennego, przenosząc do miejsca gdzie niebo styka się z ziemią i odbija swoje różnorodne barwy na tle ruchomych fal morskich..

 • Cashmere Round

  Porcelana najwyższej jakości już teraz może zagościć na Twoim stole. Linia Cashmere wykonana jest z oryginalnej porcelany typu bone china, porcelany o najbardziej ekskluzywnym wykończeniu. Wysoka zawartość domieszki mączki kostnej sprawia, że porcelana z tej kolekcji jest śnieżnobiała, wytrzymała i lekka.

  Dostępna w klasycznych okrągłych formach z rantem lub bez. Dzięki wykorzystaniu tej samej masy porcelanowej elementy z linii Cashmere round można także łączyć z linią Cashmere square oraz kolorowymi kubkami z linii Birds of The World, czy Botanic. Z poszczególnych elementów kolekcji można według własnego uznania skompletować serwis kawowy.

 • Cashmere Square

  Porcelana najwyższej jakości już teraz może zagościć na Twoim stole. Linia Cashmere wykonana jest z oryginalnej porcelany typu bone china, porcelany o najbardziej ekskluzywnym wykończeniu. Wysoka zawartość domieszki mączki kostnej sprawia, że porcelana z tej kolekcji jest śnieżnobiała, wytrzymała i lekka. Filiżanki z tej kolekcji mają geometryczne, a jednocześnie lekko obłe formy i nowoczesny design. Ten sam odcień bieli pozwala na łączenie z linią Cashmere Round lub kolorowymi naczyniami z innych kolekcji wykonanych z porcelany kostnej. W ramach kolekcji Cashmere Square można skompletować serwis kawowy.

 • Marini Ferlazzo...

  Nowa kolekcja porcelany firmy Maxwell and Williams ponownie wykorzystuje piękno różnorodności świata zwierząt. Tym razem za sprawą ilustracji stworzonych przez australijskiego artystę Nathan'a Ferlazzo. Umieszczony na kubku obraz kakadu eukaliptusowej wykonany został niecodzienną techniką. Portret zwierzęcia składa się z wielu małych kwiatów, które tworzą wrażenie trójwymiaru. Dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości porcelany uzyskano bardzo elegancki i stylowy efekt.

  Kolekcja powstała we współpracy z międzynarodowymi organizacjami zajmującymi się ochroną ginących gatunków. Część dochodów ze sprzedaży kolekcji zostanie przeznaczona na ochronę dzikich zwierząt. 

 • Pete Cromer

  Życie fauny australijskiej jest niezwykle kolorowe! Pete Cromer to autor tej kolekcji, a zarazem australijski projektant i ilustrator. Dla marki Maxwell and Williams stworzył on kolekcję kubków i ceramicznych podkładek pod kubki oraz większych - pod dzbanki.
  Kubki z tej serii wykonane są z porcelany china. Podkładki są ceramiczne z korkowym spodem. Poszczególne elementy kolekcji przedstawiają zwierzęta i ptaki żyjące w Australii zaprezentowane w charakterystyczny dla Pete'a Cromera nowoczesny sposób z wykorzystaniem niezwykłej palety kolorów oraz techniki kolażu.
  Pete Cromer.jpg

 • Pets

  Porcelana z kolekcji Pets została wykonana z masy porcelanowej z domieszką popiołu kostnego. Jest to porcelana najbardziej szlachetna i lekko przejrzysta o cienkich ściankach i ekskluzywnym wykończeniu. Produkty wykonane z porcelany kostnej, dzięki wysokiej zawartości mączki kostnej mają czysty mlecznobiały kolor i wysoką twardość oraz cienkie, półprzejrzyste ścianki. Dzięki kolekcji kubków Pets wykonanych z porcelany bone china wszyscy miłośnicy psów i kotów mogą mieć swojego ulubionego czworonożnego przyjaciela zawsze pod ręką, nawet przy stole. Szesnaście ciekawie zaprojektowanych wzorów przedstawia najbardziej popularne rasy psów i kotów. Każdy kubek zapakowany z tej serii zapakowany jest w ozdobne pudełko, a wysoka jakość wykonania pozwala użytkować je w zmywarce i kuchence mikrofalowej.

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 153 elementów