PREZENTY 

Herbata zestawy prezentowe

Czy wiesz, że aż 80% Polaków do śniadania pije herbatę? A to dopiero początek dnia, w trakcie którego niektórzy potrafią wypić kilka filiżanek tego ciepłego napoju. Rozgrzewa, może zarówno uspokajać, jak też pobudzać, jest smaczna, dostępna w wielu wariantach, z dodatkiem owoców, ziół i nasion. Będzie więc idealnym prezentem dla każdego miłośnika dobrej, wysokiej jakości herbaty. Zestawy prezentowe to bogactwo pełnych smaków i aromatów, porcja zdrowia i wsparcia dla organizmu, sposób na długie jesienne wieczory i zimowe rozgrzewające poranki. Czy możesz czymś bardziej rozpieścić swoich bliskich?

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów

Dla każdego dobra herbata

Bogactwo herbat w dalszym ciągu skrywa nieodkryte tajemnice. Każdego dnia poznajemy i testujemy nowe smaki, łączymy ze sobą składniki, komponując zaskakujące mieszanki. Wybierając herbaciany prezent dla bliskiej Ci osoby, uwzględnij jej preferencje smakowe i właściwości poszczególnych jej składników. Dla zapracowanego męża wybierz uspokajającą herbatę, dla ucznia lub studenta z dodatkiem ziół wspierających koncentrację, mamie zmagającej się z problemami z nadciśnieniem podaruj herbatę z dodatkiem lipy, a dla poszukiwacza nowych smaków mieszankę z dodatkiem czekolady, jabłka i aromatycznych porzeczek. Opakowania na prezent i herbatę możesz także wykorzystać jako formę podarunku dla swoich pracowników i kontrahentów na święta. W tym celu świetnie sprawdzą się korzenne herbaty z suszonym jabłkiem i korzennymi przyprawami, a także moc aromatów leśnych owoców. Taki upominek z pewnością będzie miłym gestem od Ciebie dla Twojego zespołu.

W ofercie dostępne są również woreczki jutowe na prezenty, w które można zapakować zarówno mieszankę herbacianą, jak również przyprawy, kawę, orzechy oraz bakalie.

Skorzystaj z propozycji naszych wspaniałych i unikalnych kompozycji smakowych. Podaruj swoim bliskim, pracownikom i kontrahentom najlepszy smak wysokiej jakości herbaty.