Puszka V. Van Gogh "Gwiaździsta Noc" 50g

43 | HP-007-2028

43 | HP-007-20282301


Cena: 12,00 zł

Udostępnij:

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Darmowa dostawa od: 100,00 zł

Okrągła puszka o pojemności 50g wykonana ze stali nierdzewnej, z wygodnym, podwójnym i szczelnym zamknięciem. Doskonale sprawdzi się do przechowywania kawy lub herbaty. Pozwala na zachowanie świeżości suszu i dłuższe cieszenie się jego doskonałym smakiem i aromatem.

Puszka z motywem obrazu V. Van Gogha „Gwiaździsta Noc”. Z tej serii dostępne są również puszki z motywem "Taras Kawiarni Nocą", "Słoneczniki" oraz "Pocałunek" Gustava Klimta, "Nenufary" C.Moneta, William Morris oraz z zabawnym motywem: "Koci Świat I" oraz "Koci Świat II".
 

Carmani to znane i cenione na całym świecie kolekcje porcelanowych kubków, filiżanek i dodatków, które zdobią tysiące półek i witryn w domach na wszystkich kontynentach. Carmani współpracuje z takimi koncernami jak: "Churchill", "Heath McCabe", "Nuova Cer.", "Lesser & Pavey", "Sagrado" oraz "Royal Albert/Doulton". Kolekcjonerski charakter mają nie tylko konkretne kolekcje kubków lub filiżanek, ale przede wszystkim malarskie reprodukcje przedstawione na nich, takich artystów jak: Gustav Klimt, Alfons Mucha, Claude Monet, Vincent Van Gogh.


Wymiary: ø6,5cm x 9cm

Czas wysyłki: 1-7 dni.

Dodaj opinię na temat tego produktu a otrzymasz dodatkowy rabat na zakupy w Naszym sklepie.

Napisz opinię

Puszka V. Van Gogh "Gwiaździsta Noc" 50g

Puszka V. Van Gogh "Gwiaździsta Noc" 50g

Inne produkty z tej kategorii