Biała Morwa Powiększ

Biała Morwa

Zrównoważona mieszanka owoców leśnych i hibiskusa. Składnik w postaci białej morwy sprawia, że kompozycja ma wiele właściwości leczniczych zdrowotnych. 

447 | OX-004802347


Cena: 9,00 zł

Udostępnij:

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Darmowa dostawa od: 100,00 zł

Zrównoważona mieszanka owoców leśnych i hibiskusa. Składnik w postaci białej morwy sprawia, że kompozycja ma wiele właściwości leczniczych i zdrowotnych. Dzięki substancjom zawartym w owocach, morwa wpływa na obniżenie cukru we krwi i ogranicza wchłanianie cukrów prostych. Wykazuje również działanie przeciwutleniające, antybakteryjne, przeciwwirusowe i detoksykacyjne. Kompozycja zawiera również owoce czarnego bzu, żurawinę, jeżyny oraz jagody. Jabłka dodają słodyczy, a hibiskus nadaje pięknego, intensywnego koloru.


Susze owocowe to mieszanki, które nie zawierają żadnej herbaty, dzięki czemu nie działają pobudzająco. Brak zawartości teiny sprawia, że można je degustować w dużych ilościach o każdej porze dnia. Co więcej, są naprawdę lubiane przez osoby w każdym wieku! Mogą je pić kobiety w ciąży, karmiące piersią, a także nawet małe dzieci. Susze owocowe stanowią też doskonałą bazę do różnych naparów. Sprawdzą się zarówno jako dodatek do ulubionej herbaty czarnej, zielonej, białej i innych. 


Skład: cząstki jabłek, hibiskus, owoce białej morwy, żurawina wielkoowocowa (min. 10%), owoce czarnego bzu, jeżyny, kawałki buraka, jagody.

Parzenie: 95°C, 5-8 minut. Owoce po zaparzeniu można zjeść.

Dodaj opinię na temat tego produktu a otrzymasz dodatkowy rabat na zakupy w Naszym sklepie.

Napisz opinię

Biała Morwa

Biała Morwa

Zrównoważona mieszanka owoców leśnych i hibiskusa. Składnik w postaci białej morwy sprawia, że kompozycja ma wiele właściwości leczniczych zdrowotnych. 

Inne produkty z tej kategorii