Czekolady Świąteczne 

Limitowana wersja czekolad Cortez w specjalnej świątecznej formie. Piękne opakowanie skrywa doskonałą tabliczkę czekolady z dodatkiem owoców i korzennych dodatków. Ręcznie wykonane tylko z naturalnych składników.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Świąteczna herbatka

Święta kojarzą nam się zwykle z miłą, rodzinną atmosferą i biesiadowaniem przy świątecznym stole, na którym nie może zabraknąć tradycyjnych potraw. Do kanonu rodzinnych rytuałów zaliczamy również miło spędzone chwile przy filiżance ciepłej, rozgrzewającej herbaty. Jeśli i w Twoim domu nie może zabraknąć herbaty na święta, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nie tylko na Święta

Nasz asortyment to bogaty wybór świątecznych herbat, które przygotowaliśmy w postaci pięknych zestawów prezentowych. W tym zestawieniu odnajdą Państwo herbaty wysokiej jakości, ze specjalnym rozgrzewającym dodatkiem korzennym, idealnie komponującym się z zimową aurą. Wszystkie łączą w sobie wysoką jakość składników oraz nieoczywiste kompozycje smakowe.
Wszelkie badania potwierdzają, że herbata posiada wyjątkowe walory: nie tylko smakowe, lecz także prozdrowotne. Wszystko zależy od jej gatunku oraz sposobu parzenia. Jest to drugi po kawie najpopularniejszy napój wypijany z lubością przez ludzi na świecie. Dlatego herbata na święta z naszego sklepu będzie eleganckim prezentem dla wszystkich członków rodziny, a już z pewnością najbardziej docenią go seniorzy.

Dodatkową gratką jest fakt, iż wszystkie oferowane przez nas herbaty zapakowane są w efektowne zestawy. Herbaty świąteczne bowiem uwielbiają otaczać się dobrym towarzystwem. Do takowego zaliczają się zapewne owocowe konfitury, ręcznie zdobione czekolady i okazjonalne zaparzacze. Wszystko znajdziecie u nas, w pięknej oprawie.

Zapraszamy po zestawy herbat świątecznych!

Prezenty nie muszą być drogie, ważne by były od serca i zrobiły wrażenie na obdarowanym. Świetnie wpisuje się tu zestaw herbat świątecznych. Niebanalnie oraz oryginalnie opakowane herbaty, będą pięknym i ,,zdrowym’’ prezentem. Przy świetle choinki w spokoju rozkoszujmy się jej smakiem i aromatem.