Oferta dla restauracji

Od lat w gastronomii rozwija się nurt łączący trunki i napoje z najwyższej jakości potrawami. Mają one za zadanie podkreślić smak potraw, wznosząc wrażenia kulinarne na wyższy poziom.  Odpowiednio dobrana do posiłku herbata potrafi podkreślić najważniejsze nuty potrawy, a podana w pięknej porcelanie dostarcza przyjemności płynącej z celebracji parzenia  i estetyki podania. Wysokiej jakości kawa stanowi natomiast doskonały element wieńczący posiłek, a charakteryzująca jej smak goryczka wspaniale podkreśla słodkie nuty deserów. Dlatego coraz większa liczba klientów udając się do restauracji zwraca uwagę na dostępny asortyment herbat i kaw.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów związanych z gastronomią proponujemy wysokiej jakości herbaty i kawy wyselekcjonowane tak, aby pasowały do serwowanych potraw. Dodatkowo polecamy specjalną porcelanę do podawania naparów, zachwycającą wysoką jakością wykonania.

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami, zapraszamy do kontaktu pod adresem: teaclub@teaclub.com.pl lub 663 407 803