Klasyczna 

W sklepie internetowym Tea Club oferujemy Państwu najlepsze kawy ziarniste klasyczne. Naszą mocną stroną są doskonałe kompozycje ziaren arabiki pochodzące z różnych kontynentów, które są uprawiane na najlepszych światowych plantacjach. Z myślą o Państwa potrzebach dysponujemy wieloma gatunkami kaw, które pochodzą z najlepszych plantacji bioorganicznych i są tradycyjnie uprawiane bez żadnych nawozów sztucznych. W naszej ofercie znajdują się nawet kawy uprawiane na małych poletkach według tradycyjnych zwyczajów przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów

Najlepsze kawy klasyczne w jednym miejscu!

Najważniejszą zaletą kupna kawy na wagę jest możliwość wypróbowania różnych smaków, dlatego w naszym sklepie możesz zamówić małe ilości różnych gatunków, aż znajdziemy taką która połechce nasze podniebienie.

Sklep z kawami różnych gatunków

Nasz sklep internetowy Tea Club oferuje państwu najwyższej jakości klasyczne gatunki kaw. Dzięki nam za pomocą kilku kliknięć możecie korzystać z bogatej oferty kaw uprawianych na wszystkich kontynentach świata. Nawet z bardzo małych plantacji uprawianych od pokoleń, według tradycyjnych receptur pielęgnacyjnych, bez dodatku nawozów sztucznych. W tej kategorii znajdą Państwo kawę klasyczną, ale w naszej ofercie znajduje się również kawa aromatyzowana oraz kawa do gastronomii. Pić kawę czy nie pić? Oto jest pytanie, retoryczne zresztą. Pijemy kawę dla zdrowia, dla relaksu, dla większych pokładów energii. Dla osiągnięcia danego efektu tworzymy mieszanki kaw, by wzmocnić walory smakowe. Takową zaś możesz stworzyć samodzielne dobierając kilka gatunków ziaren na kartach naszego sklepu. I tak znakomita mieszanka ziaren Arabiki z Brazylii, Costa Rica, Kolumbii i Gwatemali daje nutę słodyczy i orzeźwiającej kwasowości. Dla smakoszy kawy o interesującym smaku przygotowaliśmy afrykańską kawę Rwanda Kinini. Nasz sklep z najlepszą kawą klasyczną poleca różne gatunki tego aromatycznego napoju. Koneserzy którzy doskonale orientują się w walorach smakowych wielu gatunków kaw, twierdzą, że najsmaczniejsza i najłagodniejsza jest Arabika, Robusta zaś ma cierpkawy smak i 50% więcej kofeiny. Którą wybrać? Wybór oczywiście należy do Ciebie!