Oolong 

Herbata Oolong, Wulung, Ulung

Herbaty Oolong nazywane są również herbatami niebieskimi lub szmaragdowymi, choć kolor ich naparu jest dosyć jasny i klarowny. Produkowane są w Chinach i na Tajwanie, wyróżnia je duża różnorodność smaków i aromatów. Herbata oolong jest zaliczana do herbat półfermentowanych, znana jest ze swoich wyjątkowych właściwości. Szmaragdowa herbata dobrze wpływa na odporność oraz układ trawienny. Niska zawartość teiny sprawia, że nie jest bardzo pobudzająca.

Oolong Huang Jin Gui

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

China Oolong Milky

Odzyskaj równowagę z herbatą Oolong

Choć nazwa herbaty Oolong brzmi tajemniczo, to choćby ze względu na jej fantastyczne właściwości warto uchylić rąbka tajemnicy. Herbata Oolong jest uprawiana przede wszystkim w Chinach oraz na Tajwanie Posiada wiele składników mineralnych, a swoje walory smakowe zawdzięcza procesom półfermentacji. Delikatna w smaku, posiadająca właściwości odchudzające, idealna na odstresowanie. Z wieloma herbatami powiązane są liczne legendy. Nie inaczej jest w przypadku herbaty wulong, która według jednej z legend nazywana jest nawet "smoczą herbatą".

Herbata od Tea Club to doskonały wybór

Nasz sklep ma do zaoferowania bogatą ofertę klasycznych herbat Oolong i tych z dodatkami, które dzięki swoim właściwościom prozdrowotnym są niezwykle cenione na rynku. Słyną bowiem także z właściwości obniżających ciśnienie, przyspieszających metabolizm oraz spowalniających proces starzenia. Dzięki temu herbata Oolong stała się ulubionym napojem kobiet dbających o sylwetkę, łącząc przez ten fakt przyjemne z pożytecznym.

W naszym sklepie można zaopatrzyć się w herbaty Oolong z dodatkami owoców, kwiatów, a także w Oolonga mlecznego! Ten ostatni, czyli China Oolong Milky, to kompozycja znana na cały świecie. Z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom tak zwanej bawarki, jej smak jest zdecydowanie delikatniejszy, ale z charakterystycznie mlecznym posmakiem. Tutaj na pewno każdy znajdzie herbatę w swoim guście smakowym lub zapachowym.

Oolong Ananas Guarana