Aromatyzowana 

Herbata zielona z dodatkami

Delikatny smak zielonej, liściastej herbaty stanowi doskonałe tło dla owocowych lub słodkich dodatków. Kompozycje zielonej herbaty z cytrusami świetnie orzeźwią latem, a dodatek korzennych przypraw szybko rozgrzeje zimą. Łasuchom przypadną do gustu mieszanki z czekoladą, a poszukiwaczy nowych smaków uwiedzie dodatek liczi, figi czy kurkumy. Mnogość kompozycji gwarantuje trafiony wybór!

Bancha Arigato

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów

Bancha Słodkie Mango

Herbata - napój przyrządzany z liści i pąków rośliny Camellia Sinensis. Wywodzi się z Chin, skąd rozpowszechniła się na inne kraje Azji, a później niemal na cały świat. Ze względu na wartości i działanie, coraz chętniej sięgamy właśnie po zielone herbaty. Chociaż różnią się one między sobą z uwagi na kraj pochodzenia, sposób uprawy i przetwarzania, pory zbiorów, to ich właściwości są podobne.

Aromatyzowana herbata zielona nie musi być nudna

Oczywiście każdy gatunek zielonej herbaty ma swój niepowtarzalny smak i aromat, ale istnieje spore grono wielbicieli tego napoju, którzy lubią poeksperymentować. Aromatyzowana zielona herbata z dodatkami, to dodatkowe, ciekawe smakowe doznania. Nie ma mowy o sztucznych dodatkach, najlepsza jest zielona herbata aromatyzowana naturalnie poprzez dodatek suszu owocowego czy kwiatów. Dzięki owocowym i kwiatowym dodatkom zielona herbata zyskuje dodatkowe właściwości. Może działać na przykład rozgrzewająco i orzeźwiająco.

Zielona herbata owocowa - wybieraj ulubione smaki i próbuj nowych

Bez względu na to, czy preferujesz chińskie zielone herbaty, a może wolisz japońskie, dodatki owocowe pasują i do japońskiej banchy, senchy, gyokuro i do chińskiej gunpowder czy yunnan. Dostępne w naszym sklepie mieszanki herbat zielonych aromatyzowanych z dodatkami bazują na zielonej herbacie chińskiej i japońskiej, a nowe kompozycje smakowe zawdzięczają dodatkowi suszonej kurkumy, jabłek, truskawek, płatkom róży, jaśminu, bławatka czy mango.

Sencha Imbir Cytryna