Kawy do gastronomii 

Kawy do gastronomii

Jeśli prowadzą Państwo kawiarnię lub restaurację, z pewnością stawiają Państwo na najlepsze produkty. To one są gwarancją zadowolenia gości, a to przekłada się na sukces zawodowy i płynące z tego korzyści finansowe. Sklep internetowy Tea Club proponuje Państwu wysokogatunkowe kawy do gastronomii, których niepowtarzalny arom...

Kawy do gastronomii

Jeśli prowadzą Państwo kawiarnię lub restaurację, z pewnością stawiają Państwo na najlepsze produkty. To one są gwarancją zadowolenia gości, a to przekłada się na sukces zawodowy i płynące z tego korzyści finansowe. Sklep internetowy Tea Club proponuje Państwu wysokogatunkowe kawy do gastronomii, których niepowtarzalny aromat i wyjątkowy smak zachwycą największych smakoszy i przypadną do gustu wszystkim miłośnikom kofeiny. To możliwość wybornego zwieńczenia posiłku – charakterystyczny posmak świeżo mielonych ziaren w połączeniu z kremowym mlekiem może zastąpić deser albo podkreślić jego słodycz. W naszym sklepie on-line wiemy, że kawowy napar musi spełniać określone wymagania. Nic nie zastąpi atmosfery przyjemnej restauracji, w której unosi się aromat potraw i świeżo mielonej kawy… To swoiste zaproszenie do kulinarnych podróży w najodleglejsze zakątki świata.

Kawy do gastronomii
Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Kawa do restauracji

Wyborne kawy do gastronomii

Nie da się ukryć, że goście restauracji często zamawiają kawę. Kto z nas nie lubi delektować się profesjonalnie przyrządzoną kawą z dobrego ekspresu? Wybierając kawy do gastronomii, warto wybrać najlepsze ziarna. Można oczywiście pokusić się o warianty aromatyzowane, które z pewnością docenią najwybredniejsi smakosze i których bogata oferta znajduje się w naszym sklepie internetowym Tea Club. Nie ulega wątpliwości, że kofeinowy napar w restauracji musi być po prostu najlepszy – taki, którego nie da się odtworzyć w domowym zaciszu. Jego podanie w restauracji powinno kojarzyć się z ceremonią.

Pyszne ziarna gwarancją sukcesu

W naszym sklepie dysponujemy wieloma gatunkami kaw pochodzących z najlepszych plantacji bioorganicznych, które stawiają na uprawy bez nawozów sztucznych. Specjalne wymagania względem upraw ekologicznych skutkują certyfikowanymi ziarnami i tym, że nasze produkty są warte swojej ceny. W Tea Club możemy poszczycić się unikalną na rynku ofertą kaw uprawianych na małych poletkach według tradycyjnych zwyczajów przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Dostępne u nas ziarna pochodzą z cenionych, prestiżowych plantacji z całego świata.

Warto zdecydować się na kawy do gastronomii o najlepszych smakach, które trafią w gusta Państwa gości i wywołają błogi uśmiech zadowolenia na ich twarzach. Dobra kawa to potężne narzędzie marketingowe! Dlatego tak ważny jest wybór odpowiednich ziaren. W związku z tym w Tea Club oferujemy Państwu kompleksowe doradztwo w zakresie doboru kawy do restauracji, różnych rodzajów ekspresów i do charakterystyki prowadzonego przez Państwa lokalu.

Kawa do gastronomii