CZEKOLADA 

W naszym sklepie internetowym Tea Club mamy dostępne czekolady w tabliczkach oraz czekolady pitne w różnych smakach. Korzystamy z usług polskiego producenta czekolady – firmy Cortez. Czekolady dostępne w naszej ofercie łączą aromatyczną belgijską czekoladę z naturalnymi suszonymi owocami. Czekolady zawierają tylko prawdziwe masło kakaowe, bez do...

W naszym sklepie internetowym Tea Club mamy dostępne czekolady w tabliczkach oraz czekolady pitne w różnych smakach. Korzystamy z usług polskiego producenta czekolady – firmy Cortez. Czekolady dostępne w naszej ofercie łączą aromatyczną belgijską czekoladę z naturalnymi suszonymi owocami. Czekolady zawierają tylko prawdziwe masło kakaowe, bez dodatku innych tłuszczy roślinnych. Sprawia to, że tabliczki czekolady rozpływają się w ustach, gdyż temperatura topnienia masła kakaowego wynosi 36 stopni Celsjusza. W czekoladach użyto tylko naturalnej wanilii i prawdziwych suszonych owoców, które gwarantują niezapomniane wrażenia smakowe.
Tabliczki są ręcznie wykonane i zdobione, dlatego doskonale wyglądają w prezentach. Natomiast czekolady pitne są naturalnie gęste i pełne w smaku. Dostępne w wersji klasycznej i z dodatkami polskich owoców.
Zacznij z nami już dzisiaj swoją czekoladową podróż smaków!

Więcej

Podkategorie

 • Czekolady w Tabliczkach

  W naszym sklepie internetowym Tea Club mamy szeroki wybór czekolad w tabliczkach, w różnych smakach. Korzystamy z usług polskiego producenta czekolady – firmy Cortez. Czekolady dostępne w naszej ofercie łączą aromatyczną belgijską czekoladę z naturalnymi liofilizowanymi owocami. Czekolady zawierają tylko prawdziwe masło kakaowe, bez dodatku innych tłuszczy roślinnych. Sprawia to, że tabliczki czekolady rozpływają się w ustach, gdyż temperatura topnienia masła kakaowego wynosi 36 stopni Celsjusza. W czekoladach użyto tylko naturalnej wanilii i prawdziwych owoców, które gwarantują niezapomniane wrażenia smakowe. 
  Tabliczki są ręcznie wykonane i zdobione, dlatego doskonale wyglądają w prezentach.
  Zacznij z nami już dzisiaj swoją czekoladową podróż smaków!

 • Czekolady Pitne

  W naszym sklepie internetowym Tea Club mamy czekolady pitne w kilku różnych smakach. Korzystamy z usług polskiego producenta czekolady – firmy Cortez. Czekolady dostępne w naszej ofercie łączą aromatyczną belgijską czekoladę z naturalnymi liofilizowanymi owocami. Czekolady zawierają tylko prawdziwe masło kakaowe, bez dodatku innych tłuszczy roślinnych. W czekoladach użyto tylko naturalnej wanilii i prawdziwych owoców, które gwarantują niezapomniane wrażenia smakowe. 
  Czekolady są ręcznie wykonane i zdobione, dlatego doskonale wyglądają w prezentach.
  Zacznij z nami już dzisiaj swoją czekoladową podróż smaków!

 • Owoce i Orzechy w...

  Owoce i orzechy w czekoladzie z Manufaktury Doti to naturalne smakołyki dla poszukujących dobrych  tradycyjnych wyrobów i bezkompromisowej jakości. Słodycze z Doti sprzedawane są obecnie w ponad 20 krajach, m.in. w Niemczech, Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, USA, a nawet w Hongkongu. Znajdziecie je Państwo również w naszym sklepie Tea Club.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 72 elementów

Czym dopieścić kubki smakowe delektując się aromatyczną herbatą i zniewalającą smakiem kawą? Proponujemy czekoladę. Chociaż sklepowe półki kuszą czekoladowymi wyrobami, to trudno znaleźć takie, które urzekają smakiem i rozpieszczają zmysły. A może czekolady z rodzinnych manufaktur? Ręcznie wykonane i zdobione tabliczki z najwyższej jakości belgijskiej czekolady, urozmaicone naturalnymi dodatkami w postaci owoców i ziół uwodzą smakiem i zapachem.

Czekolada z dodatkami - naturalny smak zaklęty w tabliczce

Jak głosi legenda do Europy przywiózł ją hiszpański konkwistador Herman Cortes w 1528 roku i podawana była w formie napoju. Pierwszą tabliczkę czekolady uzyskał Francis Fly w XIX w łącząc miazgę i tłuszcz kakaowy z cukrem i zamykając produkt w formie. Od tego czasu czekolada z produktu początkowo niedocenianego, przeszła przez etap ekskluzywnego aż stała się produktem ogólnodostępnym, któremu trudno jest się oprzeć, tym bardziej, że produkcją prawdziwej, naturalnej w smaku czekolady często wzbogacanej dodatkami podkreślającymi niebiański charakter zajęły się niewielkie manufaktury, stawiając na jakość oferowanego produktu.

Czekolada Cortez i Folkowe mecyje

Aksamitnie gładkie czekoladyciemne, mleczne, deserowe, które swój niesamowity smak zawdzięczają ziarnom kakaowca z różnych zakątków świata (Origin Cortez) i dodatkom w postaci owoców (maliny, porzeczki, wiśni) i ziół (zielony pieprz, chili) - czekolada Cortez, zamknięte w oryginalne opakowania (Folkowe mecyje), produkowane ręcznie przez rodzime manufaktury do kupienia w naszym sklepie internetowym.

Sklep z czekoladą do picia i w formie słodkiego deseru

Teaclub to nie tylko pyszne kawy i herbaty, ale także pitna czekolada, cudowna w smaku czekolada w tabliczkach, a także orzechy i owoce oblane pyszną polewą czekoladową. Popraw sobie nastrój, rozpieszczaj zmysły, dodaj energii delektując się kawałkiem czekolady przy filiżance kawy bądź herbaty.