Syropy do Herbaty i Kawy 

Soki oraz syropy to doskonały dodatek do herbat oraz do bezpośredniego spożycia. 

Syropy z owoców to wysokiej jakości przetwory owocowe, produkowane z prawdziwego soku owocowego, a nie odtworzone z soków zagęszczonych. Nie mają niepotrzebnych dodatków, w tym nie zawierają konserwantów, barwników, aromatów i syropu glukozowo-fruktozowego. W swoim składzie zawierają wysoką zawartość procentową soku z owoców i cukier.

W naszej ofercie znajdują się między innymi syropy do herbaty i kawy o standardowej zawartości cukru - od firmy Eterno. A także takie o obniżonej zawartości cukru z A To Dobre.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów

Herbata nie musi być nudna

Jeśli wierzyć legendzie, początki picia herbaty sięgają 2737 r.p.n.e, kiedy to cesarz Shennong zaparzył pierwszy napój z liści herbaty. Do polski trafiła z Francji w 1664, a swoją popularność zyskała w czasach PRL, ponieważ była najtańszym i najbardziej dostępnym na owe czasy napojem. Dzisiaj, mimo dostępności na rynku różnych napojów, po herbatę nadal chętnie sięgamy, z tą jednak różnicą, że możemy korzystać z bogactwa gatunków i potrafimy docenić walory smakowe herbacianych mieszanek. Warto wypróbować je również razem z syropami do herbaty.

A może herbata z syropem owocowym?

Jeśli tylko na taką mamy ochotę, nic nie stoi na przeszkodzie. Syropy do herbaty, to nie tylko przełamanie smakowej rutyny, ale dawka witamin wspomagająca układ odpornościowy. Już nasze prababcie wiedziały, że herbata z sokiem posiada właściwości lecznicze. Nie tylko malina, ale syrop z mniszka lekarskiego, z pędów sosny, czy syrop różany - wypróbuj smak i właściwości każdego z nich. Syropy do herbaty, to pyszny i zdrowy dodatek do Twojej herbaty, ale również pomysł na prezent dla wielbicieli tego napoju. Skomponuj herbaciany upominek dla siebie lub bliskiej Ci osoby.

 

Syrop czy sok z owoców?

Sok, czyli zazwyczaj 100% wyciąg z owoców to produkt, który wytworzony jest bez dodatku cukru, a więc nie jest dosładzany. Jego naturalna słodycz może wiązać się z zawartością fruktozy, a więc cukru naturalnie znajdującego się w różnych owocach. Syrop jest znacznie słodszy, bo zawiera sok wzbogacony o cukier. Soki występują również z dodatkiem ziół.