Aromatyzowana 

Herbata biała z dodatkami

Biała liściasta herbata szczyci się bogatym aromatem i delikatnym smakiem, a teren z którego pochodzi różnicuje wyczuwalne nuty od lekkich i kwiatowych, po cięższe i orzechowe. Dobrym pomysłem jest podkreślenie jej naturalnych nut dodatkiem owoców i kwiatów. Każdy znajdzie kompozycję odpowiadającą jego preferencjom.

White Ananas Kiwi
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów

White Monkey

Wpływ na zdrowie

Warto poznać zdrowotne możliwości tego daru natury. Po pierwsze, herbata biała liściasta może się przyczynić do obniżenia ciśnienia krwi. Po drugie, jest też często stosowana w profilaktyce różnych odmian raka. Po trzecie, zawiera jakże cenne antyoksydanty, które skutecznie chronią ludzkie ciało przed różnymi uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki. Chcemy podkreślić, że jako Tea Club korzystamy z dostawców herbat i kaw najwyższej jakości. Te produkty spełniają rygorystyczne wymagania rynkowe. Muszą przejść przez szereg badań potwierdzających ich wysokogatunkowy sort oraz zdatność do spożycia. Właśnie dlatego nasze herbaty nie mają sobie równych.

Herbata biała liściasta od Tea Club to doskonały wybór

Tea Club to sklep on-line dedykowany wszystkim herbaciarzom i nie tylko. Od lat prowadzimy internetową sprzedaż wybornych herbat liściastych na wagę. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie wyselekcjonowane gatunki, które zapewniają wspaniałe walory smakowe oraz pełnię aromatu. Herbaty białe liściaste to herbaty, których regularne picie ma mnóstwo opisanych wyżej zalet. Wszystkie nasze kompozycje herbaciane są doskonałe zarówno w wersji klasycznej, jak i z dodatkami – liofilizowanymi owocami, płatkami jadalnych kwiatów i przyprawami.

W naszej ofercie znajduje się między innymi wyborna herbata „Grenadina”. Jest to łagodna, owocowo-kwiatowa kompozycja białej herbaty z żurawiną i wyciągiem z granatu. Mieszankę urozmaicają płatki róży. Liście dają delikatny napar o przyjemnym aromacie czerwonych owoców. To jedna z najchętniej kupowanych herbat, którą naprawdę warto spróbować! Herbata biała liściasta wymaga innego procesu parzenia niż inne gatunki – jej starannie wyselekcjonowane liście trzeba zalać przegotowaną i przestudzoną wodą, najlepiej do 80°C. Te same listki można parzyć do trzech razy, dzięki czemu jej naparem można cieszyć się nawet cały dzień.

Wild Buds