Dzbanki 

Jedni piją herbatę, by zaspokoić pragnienie, drudzy, bo lubią się delektować złocistym napojem, kolejni, to prawdziwi koneserzy herbacianych smaków i aromatów. Ilu pijących herbatę, tyle sposobów jej parzenia, podawania i spożywania. Chociaż fascynują nas azjatyckie czy brytyjskie rytuały picia herbaty, to preferujemy prostsze formy jej podania, ale i nas obowiązuje herbaciany savoir vivre. Porcelanowy dzbanek do herbaty i filiżanki, to obowiązkowe naczynia do serwowania herbaty gościom (co nie znaczy, że sami nie możemy się delektować herbatą podaną w ten sposób).

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

Porcelana od wieków towarzyszy herbacie

Wynaleziona w Chinach (podobnie jak herbata) biała, wysokiej jakości ceramika towarzyszy herbacianym rytuałom od wieków. Porcelanowe naczynia zachwycają nie tylko delikatnością, ale i właściwościami. Długo utrzymują ciepło i nie zmieniają smaku i aromatu serwowanych napojów. Parzenie herbaty w porcelanowym dzbanku jest w dobrym tonie, a w dodatku wydobywa z naparu wszystko co najlepsze.

Porcelanowy dzbanek do herbaty w roli głównej

Zaparzając herbatę w pękatym dzbanku pozwalamy listkom herbaty na swobodne pęcznienie, a tym samym lepsze uwalnianie się smaku i aromatu. Niepowtarzalny dzbanek do herbaty, to także piękna stylizacja stołu i elegancko, gustownie podany napój.

Dzbanek porcelanowy w stylu angielskim, w geometrycznej formie czy z motywem ludowym?

Wybór należy do Ciebie. Każdy z nich jest delikatny i uroczy na swój sposób. Liczy się wygodne parzenie i elegancka oprawa “popołudniowej herbatki”. Pamiętaj! Najlepszym przyjacielem herbaty jest porcelana. Dzbanki porcelanowe oferowane w naszym sklepie zachwycą każdego miłośnika herbaty. Podaruj sobie lub bliskim odrobinę luksusu tworząc domową herbaciarnię z produktami z naszego sklepu.