PORCELANA Znaleziono 223 produktów

Porcelana do picia herbaty

Chyba każdy z nas lubi delektować się wyborną herbatą! Przyjemnie jest rozsiąść się w fotelu z ciepłym, herbacianym naparem. Sklep internetowy Tea Club powstał z myślą o wszystkich smakoszach herbat. W naszej ofercie znajdują się nie tylko starannie wyselekcjonowane gatunki naparów, które zapewniają Państwu pełnię smaku i aromatu, ale również akcesoria do ich przyrządzania czy porcelana do picia herbaty. To ona sprawia, że powtarzany codziennie nawyk staje się swoistą ceremonią. Estetycznie podana herbata cieszy bowiem nie tylko kubki smakowe, ale i oczy!

Sortuj po
na stronę

Piękna porcelana do picia herbaty

Wszystkie dostępne u nas herbaty smakują doskonale zarówno w wersji klasycznej, jak i z aromatycznymi dodatkami – pokrojonymi w plastry owocami, płatkami kwiatów i przyprawami. Kiedy taka kompozycja znajdzie się na dnie filiżanki, picie herbaty stanie się swoistym rytuałem i wywoła szeroki uśmiech na Państwa twarzach. Ekskluzywne herbaty wysokiej jakości wymagają wyjątkowej oprawy, dzięki której ich parzenie oraz spożywanie stanie się małą ceremonią. Dobrze zaparzona herbata podana w odpowiedniej porcelanie nabiera jeszcze lepszego aromatu. Właśnie dlatego porcelana do picia herbaty to coś, co powinien posiadać każdy smakosz herbacianego naparu.

Wyjątkowa porcelana do picia herbaty od Tea Club

W naszej ofercie znajduje się piękna porcelana, którą mogą Państwo dostosować do swoich potrzeb. Można u nas zakupić wyjątkowe, tradycyjne czarki z matowym wykończeniem, które zostały wykonane z porcelany najwyższej jakości, a także filiżanki czy zestawy. Serdecznie polecamy Państwa uwadze estetyczne kubki z zaparzaczami, które pozwolą łatwo przyrządzić liściastą herbatę i podać ją w elegancki sposób. To produkt do wykorzystania na co dzień i od święta. Porcelana do picia herbaty od Tea Club to gwarancja wysokiej jakości i najwyższej estetyki produktu.

Wybieramy najlepsze surowce. Preferujemy między innymi porcelanę kostną, która jest uważana za jeden z najbardziej szlachetnych rodzajów porcelany. Wyróżnia ją wysoki poziom bieli, wytrzymałość mechaniczna i jednoczesna lekkość, gdyż dodatek przy produkcji mączki kostnej wzmacnia ją, dzięki czemu ścianki naczyń mogą być cieńsze. Różnorodność wzorów i ekskluzywne wykończenie powierzchni sprawiają, że jest to doskonała porcelana na prezent.