DODATKI 

Smak herbaty pozwala nam na wiele kombinacji z różnymi dodatkami. Szczególnie nadaje się do tego czarna klasyczna herbata. Dobrze komponują się z nią syropy do herbaty, konfitury, czy plastry cytrusów w syropie. Dla większego urozmaicenia warto wypróbować również dodatki takie, jak trawa cytrynowa, pączki róży, czy cukier kandyzowany.

Sortuj po
na stronę

Konfitury, syropy, miody i kandyzowane owoce to niezastąpieni towarzysze herbacianych spotkań. Doskonale podkreślają naturalne nuty zamknięte w suszu herbacianym, ale także przełamują rutynę i pozwalają tworzyć autorskie kompozycje.

Kwaskowy syrop z pigwy świetnie współgra z orzeźwiającym charakterem herbat zielonych przynosząc ulgę w gorące dni. Natomiast na mrozy świetnie sprawdzi się czarna herbata z plastrami cytryny w cynamonie lub z dodatkiem konfitury truskawkowej z ajerkoniakiem. Zaś przez cały rok doskonale smakuje ulubiona herbata z dodatkiem konfitury z płatków róży!

Dla siebie, czy na prezent, na lato, czy zimę, słodkie, kwaśne, czy rozgrzewające – każdy znajdzie swój ulubiony herbaciany dodatek!