Aromatyzowana 

Herbata czerwona z dodatkami

Herbata Pu Erh ma znakomite właściwości odchudzające oraz obniżające poziom cholesterolu we krwi. Przy długotrwałym spożywaniu zapobiega także odkładaniu się złogów miażdżycowych w tętnicach oraz pomaga pozbywać się toksyn z organizmu. Nie każdy jednak odnajduje w sobie pasję do jej wyrazistego smaku, dlatego aby nie rezygnować z jej leczniczych właściwości proponujemy herbaty czerwone z dodatkami. Kawałki owoców, przyprawy, czy aromatyczne płatki kwiatów sprawiają, że herbata Pu Erh staje się przyjemna w odbiorze nawet dla jej sceptyków.

Pu Erh Mango Papaja

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Pu Erh Yunnan

Czerwona herbata Pu Erh

Czerwona herbata Pu Erh jest uważana za jedną z najbardziej aromatycznych herbat. Wyróżnia ją ziemisty posmak o korzennej nucie i specyficzny zapach. Zawiera bardzo dużo enzymów i polifenoli. To im zawdzięcza swoje charakterystyczne właściwości odchudzające. Właśnie dlatego osoby przebywające na różnych dietach chętnie raczą się tym wybornym naparem. Można pić nawet kilka filiżanek Pu Erh dziennie. Najlepiej pić tę herbatę pół godziny po każdym posiłku.

Pu Erh to moc możliwości

Wybierając swoją kompozycję smakową, warto wziąć pod uwagę, że jest kilka odmian czerwonej herbaty. Nierzadko po zakończeniu procesu fermentacji czerwona herbata Pu Erh dojrzewa jeszcze w specjalnych warunkach, czyli leżakuje.  Te najdroższe i najbardziej wartościowe herbaty leżakują nawet pięćdziesiąt lat, zanim uzyskają odpowiednio wyraziste nuty smakowe. Produkuje się je głównie w prowincji Yunnan w Chinach.

W naszym asortymencie zebraliśmy wyjątkowe kompozycje smakowe – od tych klasycznych, pozbawionych jakichkolwiek dodatków, po te wzbogacone o owoce, kwiaty i przyprawy. Jedną z najpopularniejszych jest pełna smaku i aromatu kompozycja na bazie czerwonej herbaty Pu Erh, która zawiera egzotyczne owoce mango i papai. Często wybierana jest również Pu Erh Chińska Wiśnia, czy aromatyczne połączenie czerwonej herbaty Pu Erh Śliwka z Porzeczką. Napar ma intensywny aromat, z delikatną nutą goryczki i wyczuwalnym posmakiem, przypominającym wędzony. 

Pu Erh Chińska Wiśnia