Maxwell & Williams Znaleziono 146 produktów

Porcelana Maxwell Williams

W sklepie online Tea Club zakupią Państwo piękną porcelanę Maxwell Williams. To marka, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać – to ona uchodzi za jedną z wiodących marek wśród producentów porcelany na całym świecie. Została ona stworzona w 1995 roku i po ogromnym sukcesie w Australii stała się znana również w Europie, podbijając ponad czterdzieści rynków świata. Jej wartość i piękno klasycznego wykończenia powszechnie docenia się również w Polsce, a smakosze i wszyscy, którzy potrafią docenić produkty wysokiej jakości, z przyjemnością sięgają po produkty tej znanej firmy, która posiada własne studio projektowe w siedzibie w Australii.

Maxwell Williams
Sortuj po
na stronę

Porcelana Maxwell Williams - Tea Club

Wyjątkowa porcelana Maxwell Williams

To tam powstaje zdecydowana większość tej charakterystycznej kolekcji. Tam, gdzie wszystko się zaczęło, mają miejsce poszczególne etapy produkcji – od koncepcji po indywidualne projekty wszystkich poszczególnych elementów wchodzących w skład kolejnych wzorów. Warto wiedzieć, że Maxwell and Williams współpracuje z artystami i designerami z Australii i Europy, dzięki czemu wybierając tę markę, mogą mieć Państwo pewność, że kupują produkt wyjątkowy i stylowy, który będzie się świetnie komponował z najlepszymi gatunkami kawy i herbaty od Tea Club. Wyjątkowa porcelana Maxwell Williams sprawi, że delektowanie się ulubionym naparem może stać się prawdziwą ceremonią.

Porcelana Maxwell Williams to najwyższa jakość

W sklepie on-line Tea Club zebraliśmy dla Państwa wyjątkowe propozycje sygnowane nazwą tej australijskiej marki. Można u nas kupić między innymi piękne, klasyczne filiżanki z kolekcji CASHMERE ROUND, które zostały wykonane z wysokogatunkowej porcelany. W naszej ofercie znajdują się filiżanki do cappuccino, espresso czy herbaty, a także śnieżnobiałe talerze, talerzyki, miseczki i inne akcesoria umożliwiające kompletne nakrycie stołu na każdą okazję – zarówno na co dzień, jak i od święta.

Nasza oferta obejmuje nawet zastawę obiadową (białą i kolorową) w różnych klasach porcelany Maxwell Williams – od podstawowej do ekskluzywnej porcelany kostnej. Jak wiadomo, uchodzi ona za jeden z najbardziej szlachetnych i wyjątkowych rodzajów porcelany. Tym, co ją wyróżnia, jest klasyczny design, niezwykle wysoki poziom bieli, a także wytrzymałość mechaniczna przy jednoczesnym zachowaniu niebywałej lekkości. Dodatek mączki kostnej wzmacnia tę niezwykłą porcelanę. Dzięki temu ścianki naczyń mogą być cieńsze, ale nadają się nawet do mycia w zmywarce. Różnorodność wzorów i ekskluzywne wykończenie powierzchni sprawiają, że porcelana Maxwell Williams jest tak wyjątkowa.

Maxwell Williams porcelana dostępna w Tea Club