Mieszanki klasyczne 

Herbata czarna liściasta - mieszanki klasyczne

Mieszanki czarnych herbat klasycznych to idealnie wyważony smak, który za każdym razem zachwyca tak samo. Z każdą mieszanką związana jest jej niezwykła historia, która jest powtarzana w kręgach koneserów czarnych herbat. Mieszanki tworzy się z najwyższej klasy herbat czarnych z całego świata – Sri lanki, Indii oraz Chin. Dodatkowo ich nazwy łatwo zapadają w pamięci i niezwykle komponują się w prezenty okolicznościowe.

rosyjska-karawana.jpg

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Filiżanka Admirała

Pyszna czarna herbata

Nie da się ukryć, że herbata czarna pochodząca z najlepszych plantacji to najpopularniejszy wybór. Jej atutem jest niepowtarzalny aromat, tradycyjny smak i kolor naparu. W sklepie internetowym Tea Club jest bogaty wybór kompozycji w tej kategorii. Są tu herbaty z najstarszych plantacji, takich jak Yunnan w Chinach oraz specjały, które trudno jest znaleźć na herbacianym rynku.

Czarna herbata od Tea Club to gwarancja smaku

W naszej ofercie znajdują się przeróżne wariacje smakowe. To one sprawiają, że smak naszych herbat jest tak wyrazisty i niepowtarzalny. Proponujemy między innymi herbatę Ceylon Lady Grey, czyli jeden z naszych Bestsellerów. To kompozycja, która zawiera najpopularniejszy dodatek świata - bergamotkę, ale również skórkę cytryny. Delikatnie orzeźwiająca, z mocno cytrusową nutą. Dla fanów słodkich smaków mamy herbatę Gdańska, której kawałki karmelizowanych orzechów przypominają nadmorski bursztyn. To również słodycz papai i bogactwo smakowe czarnej herbaty. Miłośnicy owocowych smaków najczęściej wybierają herbatę Celon Królewska Malina, która zachwyca pięknymi pączkami róży oraz słodkim akcentem jabłka.

Z naszego doświadczenia wynika, że bardzo chętnie wybierane są proste, klasyczne smaki, do których należy właśnie czarna herbata. W Tea Club przepadamy za tym naparem, dlatego korzystamy z dostawców herbat i kaw najwyższej jakości. Dzięki temu w naszej ofercie znalazły się wyłącznie produkty spełniające rygorystyczne wymagania rynkowe, które każdego dnia zdobywają serca kolejnych miłośników dobrych herbat.

Earl Grey Superior