KAWA 

W sklepie internetowym Tea Club oferujemy Państwu najlepsze kawy ziarniste. Naszą mocną stroną są doskonałe kompozycje ziaren arabiki pochodzące z różnych kontynentów, które są uprawiane na najlepszych światowych plantacjach. Z myślą o Państwa potrzebach dysponujemy wieloma gatunkami kaw, które pochodzą z najlepszych plantacji bioorganicznych i są tradycyjnie uprawiane bez żadnych nawozów sztucznych. W naszej ofercie znajdują się nawet kawy uprawiane na małych poletkach według tradycyjnych zwyczajów przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Sortuj po
na stronę

Pyszne kawy ziarniste

Nasze kawy ziarniste to propozycje, które z pewnością zachwycą wielu smakoszy kawy. Warto zadbać o produkty najlepszej jakości i z codziennego zwyczaju uczynić niezwykły rytuał. Kawy od Tea Club to połączenie wybornego smaku z charakterystyczną nutką goryczki. W końcu większość z nas przepada za tym naparem bogatym w smaki i aromaty. W naszej ofercie znajdują się gatunki o zróżnicowanej mocy, kwaśności i aromatyczności, dzięki czemu mogą Państwo uwzględnić osobiste preferencje i wybrać ziarna, które odpowiadają Państwa potrzebom.

Najlepsze kawy ziarniste wysokiej jakości

W ofercie sklepu z najlepszą kawą ziarnistą znaleźć można produkty najlepszej jakości. Wśród produktów, które nas zachwycają, jest między innymi kawa uprawiana w Jemenie w górzystym regionie Bani Matar. Jest ona produkowana w małych ilościach, co pozwala skupić się na wysokiej jakości każdej wypuszczonej partii. W naszej ofercie znaleźć można także Java West Blue, czyli specjał dostępny tylko w wybranych sklepach, ponieważ ziarna uprawiane są w niewielkich ilościach wysoko w regionach Sunda i zbierane przez okolicznych rolników. Ta wyborna kawa ziarnista rośnie w klimacie obfitym w deszcze i niskie temperatury, a jej napar jest dosyć złożony. Wyczuwalna jest tutaj wyraźna ziarnistość, czyli smak typowy dla kaw Indonezyjskich, ale jednocześnie jest to smak głęboki i odczuwalnie jedwabisty z dopełnieniem słodkości czekolady.

Ponadto warto wypróbować kawę Ekwador Galapagos, czyli arabikę uprawianą na wulkanicznych glebach wyspy Galapagos oddalonej o tysiąc kilometrów od południowego wybrzeża Ameryki Południowej. Ten wyborny gatunek ziaren zaskakuje swoim bogactwem smaku. Jego unikatowa świeżość, będąca zasługą nietypowego miejsca uprawy, wspaniale współgra z czekoladową nutą, którą bez problemu odnajdą Państwo w tych ziarnach. Jest to wspaniała propozycja dla koneserów kawy poszukujących nowości. Krótko mówiąc, naprawdę warto wypróbować kawy ziarniste na wagę od Tea Club!