DLA DZIECI 

Rooibos to idealna herbata dla dzieci, wspierająca ich odporność oraz mająca działanie rozkurczające przy kolkach u małych dzieci. Naszym pociechom warto podawać również mieszanki z suszonych owoców, które zawierają sporo witaminy C, a dzieciom z pewnością przypadnie do gustu ich słodki i owocowy smak.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

Herbata jest doskonałym napojem dla dziecka w każdym wieku. Powinno się ją podawać maluszkowi nie tylko dla smaku, ale również w celu wsparcia jego organizmu. Odpowiednio wybrana nie tylko gasi pragnienie, ale świetnie sprawdza się też w celach profilaktycznych oraz wspomaga leczenie niektórych dolegliwości. Herbata dla dzieci jest bogata w kandyzowane owoce, zioła o dobroczynnym wpływie na mały organizm, w cenne witaminy i minerały. W naszym sklepie znajdziesz unikalne mieszanki, które zasmakują nawet najbardziej kapryśnemu maluszkowi.

Smak zdrowia – herbata dla dzieci małych i dużych

Wśród naszych propozycji znajdziesz herbaty dla dzieci, w których połączyliśmy słodkie owoce z nasionami i ziołami o wyjątkowych właściwościach. Dodatek maliny, lipy i czarnego bzu doskonale sprawdzają się przy przeziębieniu oraz problemach trawiennych. Polecamy je przy wysokiej gorączce i trudnościach w zasypianiu. Rumianek pomoże Ci złagodzić bóle brzuszka, a także złagodzi dolegliwości towarzyszące ząbkowaniu. Dzika róża dostarczy do małego organizmu dużej porcji witaminy C, działa wzmacniająco. Melisa pomoże Wam przetrwać bolesne kolki, uspokoi dziecko i pomoże mu zasnąć.

Rooibos, czarna i zielona herbata dla dzieci

Najpopularniejszą z herbat jest czarna herbata. Często popełnianym błędem jest sposób jej parzenia, warto to robić przez przynajmniej 3 minuty. Cechuje się właściwościami uspokajającymi. Zielona herbata dla dzieci jest bogata w związki fenolowe i mineralne, kwas askorbinowy oraz kofeinę. Oddziałuje na organizm pobudzająca i jednocześnie relaksująco. Herbata Rooibos dla dzieci będzie najlepsza jako pierwszy tego typu napój dla maluszka. Nie zawiera kofeiny, zatem nie pobudza dziecka. Cechuje się właściwościami przeciwbakteryjnymi i przeciwwirusowymi.

Poczęstuj swoje dziecko owocowym smakiem dobrej herbaty, przyrządzonej z mieszkanki ze starannie dobranymi składnikami.