AKCESORIA 

Podkategorie

 • Akcesoria do kawy
 • Akcesoria do Matchy

  Matcha to wyjątkowa herbata, która wymaga specjalnej oprawy. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie elementy, które pomogą w idealnym przygotowaniu naparu.

  Chawan to specjalna duża ceramiczna czarka, Chashaku to bambusowa łyżeczka, oraz najważniejszy element Chasen miotełka wykonana z bambusa, którą miesza się napar i wydobywa jego cudowny smak i kolor.

 • Akcesoria do Yerba Mate

  Akcesoria Yerba Mate

  Sklep on-line Tea Club proponuje Państwu nie tylko szeroki wybór najlepszych gatunków kawy i herbaty, ale również zestawy akcesoriów do ich przyrządzania i elegancką porcelanę, dzięki której delektowanie się ich smakiem nabiera wyjątkowego wyrazu. W naszej ofercie znajdują się akcesoria do yerba mate. Jest to aromatyczny napar przyrządzany z listków i gałązek ostrokrzewu paragwajskiego, który wykazuje właściwości pobudzające, wzmacniające i oczyszczające organizm. Regularne spożywanie mate może mieć dobroczynne działanie na organizm od wewnątrz i z zewnątrz. Ten napar poprawia nawet jędrność skóry i wyrównuje jej koloryt, niwelując oznaki przemęczenia i wspomagając walkę ze stresem.

  Akcesoria do yerba mate
 • Filtry i zaparzacze do...

  Zaparzacz to niezbędny atrybut do parzenia herbat, ziół i suszy owocowych. W naszej ofercie znajdą Państwo filtry papierowe, zaparzacze sylikonowe i sitka ze stali nierdzewnej. Szeroki wybór pozwoli na dobór odpowiedniego zaparzacza do indywidualnych potrzeb.

 • Puszki i przechowywanie

  Puszka to świetne akcesorium, które służy do przechowywania herbaty lub kawy. Szczelna puszka pozwala zachować świeżość na dłużej. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty o różnych pojemnościach 50g, 100g, 150g, 250g oraz 500g. Takie opakowanie zachwyca swoim wyglądem i ma zastosowanie praktyczne, świetnie sprawdzi się również jako upominek dla bliskiej osoby.

  Puszki wykonane są z atestowanych materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. 

 • Inne
na stronę
Pokazuje 97 - 108 z 111 elementów